Kolaż personalizowany

kolaż personalizowany na zamówienie

czyli plakat na zamówienie

krzywo wyszło kolaże plakaty  kolaż jedyny w swym rodzaju, wyjątkowy i niepowtarzalny

krzywo wyszło kolaże plakaty  powstaje z myślą o konkretnej osobie (lub z myślą o Tobie) 

krzywo wyszło kolaże plakaty  zgodny z wybranym motywem przewodnim

Jak przygotowuję kolaż dedykowany?
  1. Ustalamy motyw przewodni i czas realizacji 
  2. Pełna skupienia przygotowuję propozycję kolażu i przesyłam Ci projekt do akceptacji
  3. Jeśli praca Ci się spodoba, to wysyłam kolaż do Ciebie kurierem, jeśli nie, to nie ma problemu – próbuję dalej lub po prostu kolaż zostaje u mnie (nie masz obowiązku wcześniejszej zapłaty)
Warto wiedzieć!
  • kolaż, który dla Ciebie przygotuję będzie kolażem analogowym (ręcznie wycinanym i klejonym), czyli otrzymasz oryginał pracy; na Twoją prośbę mogę również kolaż zdigitalizować i przesłać Ci w formie pdf lub wydrukować w wybranym rozmiarze
  • nie wykonuję kolaży na bazie otrzymanych zdjęć itp. – kolaż powstaje z użyciem posiadanych przeze mnie elementów oraz w oparciu o wybraną tematykę i na podstawie tego, czego dowiem się o danej osobie – np. co lubi, jakie ma wartości, co jest dla niej ważne
  • to jakiego formatu przygotuję kolaż zależne będzie od elementów, jakich użyję – nie możesz więc wybrać rozmiaru oryginalnej pracy (pracuję na blokach nie większych niż A3, tj. 29,7×42 cm)
Jak zamówić kolaż?

Napisz do mnie wiadomość na e-maila kontakt@krzywowyszlo.pl lub poprzez formularz kontaktowy (w zakładce „Kontakt”). Możesz się również ze mną skontaktować przez Instagrama.

Shopping Cart