Warsztaty kolażu analogowego

Wyruszmy razem w fascynujący świat kolażu!

Kolaż analogowy (tworzony ręcznie) to technika artystyczna dla każdego, która pozwala w prosty sposób stworzyć własne, unikalne dzieło sztuki za pomocą łączenia różnorodnych materiałów papierowych – czasopism, fotografii, książek, ale też innych przedmiotów codziennego użytku.

Warsztaty kolażu analogowego / manualnego pozwalają odkryć artystyczne możliwości oraz rozwijać umiejętności manualne i percepcję wizualną. To też świetny sposób na kreatywne i twórcze spędzenie wolnego czasu.

Warsztaty kolażu analogowego

KOGO WITAM, KOGO GOSZCZĘ?

(jak mawiał w zamierzchłych czasach prowadzący jednego z programów TV)

Zajęcia tworzenia kolaży przygotowałam z myślą o różnych grupach zorganizowanych, w tym:

krzywo wyszło kolaże plakaty  instytucji kultury, bibliotek i placówek edukacyjnych, które chcą urozmaicić program swoich zajęć / wydarzeń,

krzywo wyszło kolaże plakaty  firm i organizacji, które szukają nietypowej formy eventu firmowego,

krzywo wyszło kolaże plakaty  każdej grupy, która chce spędzić razem czas i przeżyć wyjątkowe doświadczenie artystyczne.

Warsztaty przeznaczone są dla dorosłych i młodzieży 15+, niezależnie od poziomu zdolności artystycznych. Wystarczy umiejętność wycinania i klejenia.

CZEGO MOŻECIE SIĘ SPODZIEWAĆ?

(oprócz zyskania nowego hobby)

W trakcie kursu kolażu analogowego:

Przeprowadzę Was przez proces techniczny i pomogę Wam zaprojektować własny kolaż. Opowiem o zasadach kompozycji, perspektywy, doboru kolorów i strategiach tworzenia kolaży.

Podpowiem jak eksperymentować z różnymi materiałami, w jaki sposób pobudzać kreatywność i skąd czerpać pomysły. Podczas spotykania nie zabraknie też historii kolażu oraz omówienia najciekawszych twórców.

Warsztaty zakończycie stworzeniem własnej pracy, którą będziecie mogli powiesić u siebie w domu i cieszyć się własnym dziełem sztuki! 

Do dyspozycji będziecie mieli stare gazety, książki, makulaturę, niezbędne do wycinania i klejenia narzędzia oraz swoje emocje i wyobraźnię.

DODATKOWE INFORMACJE:
  • Mogę przeprowadzić warsztaty tematyczne lub nawiązujące do danego wydarzenia.
  • Kolaż analogowy / manualny to praca ręcznie wycinana i klejona. Na warsztatach nie będziemy więc tworzyć grafiki komputerowej.
  • Warsztaty prowadzę w Trójmieście i w całej Polsce.
  • Zamawiający zapewnia miejsce do przeprowadzenia warsztatów.
  • Wystawiam faktury VAT.
  • Warsztaty nie są przeznaczone dla dzieci.
  • Masz inny pomysł na organizację warsztatów / współpracę? Śmiało, napisz do mnie: kontakt@krzywowyszlo.pl

Jeśli chcesz zorganizować warsztaty, napisz do mnie na kontakt@krzywowyszlo.pl lub poprzez formularz w zakładce „Kontakt”).

Shopping Cart